Замовити дзвінок

Об'ємні світлові букви

Літери що світяться з лицевої сторони, мають добру проглядність як здалека так і з невеликої відстані. Такі букви мають 7-8см борт зазвичай не світловий. Здебільшого роблять написи такого варіанту світлих кольорів, для більш яскравого підсвічування, або з невеликим контуром білого кольору спереду букви.

Читати далі

Контражурні літери

Контражурні літери - це ті що світяться як правило лише на задню площину, тобто не сама літера а контур ззаді неї. Такі букви зазвичай в темних кольорах для більшого контрасту в нічний час з обвітлюванням.

Читати далі

Бокси

Якщо Ви прагнете, щоб Ваша реклама сама говорила про Ваш статус, чи статус Вашої компанії, тоді об'ємні букви з контражурною підсвіткою саме те, що Вам портібно. На задній поверхні букви розташовується джерело світла спрямоване на стіну, що створює ефект світлової подушки для забеспечення максимальної привабливості вивіски.

Читати далі

об'ємні несвітлові букви

Один з найпоширеніших видів зовнішньої реклами. Завдяки своїй об'ємності мають ефектний вигляд та залишаються читабельними з різних ракурсів. Об'ємні букви можна монтувати на фасад або ж виготовити вивіску з об'ємними літерами. Така вивіска буде виглядати дуже цілісно і симпатично. приємця.

Читати далі

Кронштейни

Вивіска кронштейн досить часто застосовується для розміщення на торці будинку, стовпі, або ж безпосередньо біля самого входу.

Плоскі літери

Композитні, акрилові, ПВХ

Друк на основі

Міцна, водонепроникна плівка стане прекрасним спобом донести потрібну вам інформацію до клієнта, і не важливо де вона буде розміщена, в приміщенні, зовні, чи навіть на транспорті.

Банерна реклама

Банер - графічне зображення рекламного характеру. Банери розміщують для залучення потенційних клієнтів або для формування іміджу.